My už máme našu svadbu za sebou. Mali sme ju vysnívanú do posledného detailu. Cez výzdobu sály, až po motýlika a ponožky pre partnera. Hrdinsky sme si vraveli “to zvládneme všetko samé”. Skončilo to absolútnou únavou v môj vysnívaný deň “D”. O desiatej večer som už nevládala udržať hlavu vzpriamene a nekontrolovateľne som si obíjala čelo o môj vysnívaný svadobný stôl. A Majka? Tá ešte tesne pred obradom, namiesto toho, aby s vyloženými nohami, so šampanským v ruke, obkolesená družičkami si užívala každú minútu svojho svadobného dňa, doťahovala posledné detaily.

Užite si vy svoj vysnívaný svadobný deň naplno. Zverte vaše sny do našich rúk, aby každá minúta vášho dňa bola zážitkom a nie zbytočným stresom. V našej ponuke nájdete výzdobu svadobnej sály, výzdobu obradového miesta, svadobné kytice podľa vašich predstáv, pierka, kytice a náramky pre družičky a svadobné mamky, nádherné svadobné party, vyšívané opasky a motýliky. Ponúkame aj fotokútiky, detské kútiky, výzdoby svadobných áut, dokonca máme v ponuke aj nádherného vyblýskaného veterána z roku 1956.

Dokážeme vaše sny pretaviť do krásnej reality. Naše cenové balíčky sa pohybujú v cenovej relácii od 600,- do 1500,- eur. Poprípade si viete vyskladať balíček na mieru. Pre bližšie informácie, cenové ponuky, ale aj v prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte cez náš mailový formulár, alebo si nás vyhľadajte na instagrame a facebooku.

Váš tím Kama Dizajn, Katka a Majka